Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office, Fast Forward Procurement
Woman at workplace with blueprint holding tablet computer, Fast Forward Commercial Excellence
Construction worker with tablet computer, Fast Forward Commercial Excellence

Formularz kontaktowy

Zadaj nam pytanie

Drogi użytkowniku, 

W trosce o Twoje dane osobowe informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (03-736 ), Plac Konesera 8 (KRS0000088098). 

Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, prawo do żądania ich sprostowania, poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienie to możesz zrealizować kontaktując się z nami pisemnie na adres wskazany powyżej lub poprzez adres email: WBPL.DaneOsobowe@wienerberger.com

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do odpowiedzi na twoje pytanie. 

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody i przechowywane przez nas nie dłużnej niż do momentu wycofania przez Ciebie zgody… na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L z 2016 119 s.1). Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Szukasz innych informacji?