Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office, Fast Forward Procurement
Woman at workplace with blueprint holding tablet computer, Fast Forward Commercial Excellence
Construction worker with tablet computer, Fast Forward Commercial Excellence

Formularz kontaktowy

Zadaj nam pytanie

Pozostawiając swoje dane osobowe w formularzu wyrażasz swoim działaniem zgodę na ich przetwarzanie przez Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o.  w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Jeśli nie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, prosimy o nieprzesyłanie formularza.

Drogi użytkowniku,

 W trosce o Twoje dane osobowe informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Wienerberger Ceramika Budowlana, z siedzibą w Warszawie (03-736), Plac Konesera 8 (KRS 0000088098), adres e-mail: WBPL.DaneOsobowe@wienerberger.com. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest poprzez przesłanie listu na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych” lub drogą e-mailową na adres: WBPL.DaneOsobowe@wienerberger.com.

Dane przetwarzamy na podstawie udzielonej zgody w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie w celu marketingowym (poprzez wiadomości handlowych na podany adres e-mail lub numer telefonu) także w tych dodatkowych celach. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania udzielonej zgody. Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji, znajdziesz tutaj.

Odbiorcami Twoich danych osobowych są podmioty świadczące usług IT a także w zależności od treści zapytania kurierzy i kontrahenci świadczący usługi sprzedaży bezpośredniej.

Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie (co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem), prawo do żądania ich sprostowania, poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia to możesz zrealizować kontaktując się z nami w sposób wskazany w pierwszym akapicie.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie w formularzu kontaktowym. Podanie danych w zakresie czynności marketingowych jest w pełni dobrowolne.

Jeśli chciałbyś otrzymywać od nas informacje marketingowe o naszych usługach i produktach, możesz zaznaczyć także poniższe zgody. Zaznaczenie zgód nie jest warunkiem przesłania formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o.  w celach marketingowych, poprzez otrzymywanie informacji handlowych na podany:

Szukasz innych informacji?

Nasi doradcy klienta

Doradcy klienta Wienerberger

Sprawdź»

Nasze biuro

Kontakt do siedziby firmy w Warszawie

Sprawdź»