Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office, Fast Forward Procurement
Woman at workplace with blueprint holding tablet computer, Fast Forward Commercial Excellence
Construction worker with tablet computer, Fast Forward Commercial Excellence

Formularz kontaktowy

Zadaj nam pytanie

* - pola obowiązkowe

W zależności od tego, którą ze spółek wskazałeś w polu „Z którą spółką chcesz się skontaktować” ta spółka będzie administratorem Twoich danych osobowych, tj. albo Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie albo Semmelrock Stein + Design Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego i prowadzenia w związku z tym dalszej korespondencji, a także w celu ewentualnego zawarcia lub wykonania umowy z Wienerberger - jeżeli jesteś (potencjalnym lub obecnym) klientem lub kontrahentem, a kierowana do Wienerberger korespondencja będzie dotyczyła właśnie umowy. 

Dodatkowo, jeżeli zaznaczysz chęć otrzymywania od Wienerberger lub Semmelrock informacji marketingowych, Twoje dane będą przetwarzane także w celu prowadzenia działań marketingowych. 

Masz prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu i odpowiednio wycofania zgody, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Aby uzyskać pełne informacje zapoznaj się z „Polityką prywatności”.

Jeśli chciałbyś otrzymywać od nas informacje marketingowe o naszych usługach i produktach, możesz zaznaczyć także poniższe zgody. Zaznaczenie zgód nie jest warunkiem przesłania formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o.  w celach marketingowych, poprzez otrzymywanie informacji handlowych na podany:

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Wienerbeger lub Semmelrock, skontaktuj się z nami na zasadach przewidzianych w zakładce Pracuj z Wienerberger lub Pracuj z Semmelrock

Szukasz innych informacji?

Nasi doradcy klienta

Doradcy klienta Wienerberger

Sprawdź»

Nasze biuro

Kontakt do siedziby firmy w Warszawie

Sprawdź»