Young woman at reception desk holding telephone

Obsługa Partnerów handlowych

Cennik dla Partnerów handlowych

Rozwiązania ścienne i klinkierowe

Dział obsługi Klienta - Partnera handlowego
Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa
tel.: +48 (22) 514 21 00
sprzedazpl@wienerberger.com

Emilia Mencwal

Specjalista ds. Sprzedaży

emilia.mencwal@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Białystok, Olsztyn, Bielsko-Biała Katowice, Nowy Sącz, Tarnów.

+48 (22) 514 21 25
Marek Michno

Specjalista ds. Sprzedaży

marek.michno@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Częstochowa.

+48 (22) 514 21 22
Marek Żyniewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

marek.zyniewicz@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Wałbrzych, Jelenia Góra, Łódź, Kalisz.

+48 (22) 514 21 27

Rozwiązania dachowe

Dział obsługi Klienta - Partnera handlowego
Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
ul. Ceramiczna 1, 59- 216 Kunice (k. Legnicy)
faks: +48 (76) 855 30 01; 866 30 12

Magdalena Karczewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

magdalena.karczewicz@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Olsztyn, Białystok, Suwałki, Płock, Ciechanów.

Import: Niemcy, Holandia, Rosja, Litwa, Czechy.

+48 (76) 855 11 42
Marta Berg - Leśniewska

Specjalista ds. Sprzedaży

marta.berg@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Opole, Katowice, Częstochowa, Kielce.

+48 (76) 855 11 67
Beata Korenik

Specjalista ds. Sprzedaży

beata.korenik@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Łódź, Koszalin.

+48 (76) 855 11 61
Justyna Antosiak

Specjalista ds. Sprzedaży

justyna.antosiak@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Poznań, Gdańsk, Szczecin, Warszawa.

+48 (76) 855 11 75
Magdalena Źródłowska-Urban

Specjalista ds. sprzedaży

magdalena.zrodlowska-urban@wienerberger.com

Obsługa transportów, wydawanie dokumentów transportowych, raportowanie.

Przesyłki kurierskie.

 

+48 (76) 855 11 92

Dział księgowości i zarządzania należnościami

Logistyka

Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa
faks: +48 (22) 514 21 66 (67, 68)

Szukasz innych informacji?