Young woman at reception desk holding telephone

Obsługa Partnerów handlowych

Cennik dla Partnerów handlowych

Rozwiązania ścienne i klinkierowe

Dział obsługi Klienta - Partnera handlowego
Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa
tel.: +48 (22) 514 21 00
sprzedazpl@wienerberger.com

Emilia Mencwal

Specjalista ds. Sprzedaży

emilia.mencwal@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Białystok, Olsztyn, Bielsko-Biała Katowice, Nowy Sącz, Tarnów.

+48 (22) 514 21 25
Marek Michno

Specjalista ds. Sprzedaży

marek.michno@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Częstochowa, Szczecin.

+48 (22) 514 21 22
Marek Żyniewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

marek.zyniewicz@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Wałbrzych, Jelenia Góra, Łódź, Kalisz, Rzeszów.

+48 (22) 514 21 27

Rozwiązania dachowe

Dział obsługi Klienta - Partnera handlowego
Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
ul. Ceramiczna 1, 59- 216 Kunice (k. Legnicy)
tel.: +48 (76) 855 11 00
WBPLSprzedazKunice@wienerberger.com

Beata Korenik

Specjalista ds. Sprzedaży

beata.korenik@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Bydgoszcz, Toruń, Kalisz, Łódź.

+48 (76) 855 11 61
Justyna Antosiak

Specjalista ds. Sprzedaży

justyna.antosiak@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionu Poznań.

Import: Niemcy, Czechy, Francja, Holandia, Austria.

Export: Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Niemcy.

+48 (76) 855 11 75
Katarzyna Miroszewska

Specjalista ds. Sprzedaży

katarzyna.miroszewska@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Katowice, Gliwice, Opole, Kielce, Rybnik, Czechowice-Dziedzice.

+48 (76) 855 11 02
Martyna Orłowska

Specjalista ds. Sprzedaży

martyna.orlowska@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Kraków, Rzeszów, Lublin, Nowy Sącz.

+48 (76) 855 11 62
Anna Jabłonowska

Specjalista ds. Sprzedaży

anna.jablonowska@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Bytom, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Gdańsk, Gdynia, Tczew.

+48 (76) 855 11 92
Natalia Borkowska

Specjalista ds. Sprzedaży

natalia.borkowska@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Olsztyn, Ełk, Białystok, Warszawa, Ciechanów.

+48 (76) 855 11 76
Emilia Kurowska

Specjalista ds. Sprzedaży

emilia.kurowska@wienerberger.com

Obsługa Klientów z regionów: Wrocław, Zielona Góra, Leszno.

+48 (76) 855 11 77

Dział księgowości i zarządzania należnościami

Logistyka

Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa
faks: +48 (22) 514 21 66 (67, 68)

Szukasz innych informacji?