Dachy
  • WIE
 

Koramic. Dachówki i akcesoria ceramiczne. Ponadczasowe piękno twojego dachu.

Dachy

Koramic to szeroki wybór z palety kilkunastu modeli dachówek ceramicznych o różnorodnej kolorystyce. W ofercie firmy Wienerberger znajdują się dachówki różnego typu, m.in. karpiówka, płaska, marsylka, reńska oraz mnich-mniszka. Dzięki swojej uniwersalności oraz bogatej kolorystyce, dachówka Koramic znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym, ale również na budynkach użyteczności publicznej oraz dachach obiektów zabytkowych.
Wienerberger oferuje również szeroką gamę akcesoriów dachowych, m.in. listwy zakończeniowe, membrany dachowe, taśmy wentylacyjno-uszczelniające. W połączeniu z dachówkami ceramicznymi, akcesoria stanowią kompletny system przygotowania i wykończenia dachu, który będzie służył przez pokolenia.

Katalog Produktów Koramic

Katalog produktów

Oferta pokryć dachowych to dachówki połaciowe Koramic, akcesoria ceramiczne oraz nieceramiczne dodatki systemowe.

więcej ›

Roofer

Jak ułożyć dach

W tej sekcji znajdziesz praktyczne rady i wskazówki dotyczące układania dachu.

więcej ›

Dekarz z klientem

Zalety dachówek ceramicznych

Dachówka ceramiczna należy do absolutnej elity wśród materiałów budowlanych. Stosowana od tysiącleci nigdy nie wyszła z mody.

więcej ›

Zamek Królewski w Tykocinie

Renowacje zabytków

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu przykłady dachów krytych dachówką marki Koramic, które dzięki bogatej ofercie modeli i kolorów, przywracają zabytkom ich dawną świetność.

więcej ›

Galeria Koramic

Galeria

Piękny i trwały dach to jeden z elementów, które tworzą niepowtarzalny klimat naszego domu. Szeroki wybór modeli dachówek Koramic pozwala nadać elegancki styl nawet bardzo skomplikowanej konstrukcji dachu.

więcej ›

Powrót do początku strony