Cegły klinkierowe
  • WIE
 

Terca. Cegły elewacyjne i klinkierowe. Indywidualny i niepowtarzalny charakter twojego domu.

Cegły klinkierowe

Klinkier elewacyjny to indywidualny i niepowtarzalny charakter Twojego domu. Trwałe, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie - to największe atuty, jakie posiadają cegły elewacyjne i klinkierowe. Oferowane produkty są wytrzymałe, odporne na mróz, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, co rekompensuje cenę inwestycji. Cegła klinkierowa Wienerberger jest doskonałym materiałem wykończeniowym do elewacji domów. Duży wybór kolorów i struktury cegieł umożliwia dobranie produktów najlepiej dopasowanych do projektu elewacji. W ofercie dostępne są cegły gładkie, strukturyzowane, a także formowane ręcznie. Co ważne, popularna "klinkierówka" to produkt całkowicie naturalny. Cegły klinkierowe najlepiej spoinować profesjonalną zaprawą Terca, dostepną aż w siedmiu różnych kolorach.

Katalog produktów Terca

Katalog produktów

Zamek w Malborku, kamienica w Gdańsku, Twój wymarzony dom... Co łączy te budowle? Elegancja i oryginalność. Cegła ceramiczna pełna nadaje klasyczny wygląd budynków. Cegły klinkierowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo cegły ceramiczne w szerokiej palecie kolorystycznej.

więcej ›

Zamów próbki wybranych cegieł Terca !

Teraz możesz w bardzo prosty sposób zamówić bezpłatne próbki wybranych cegieł Terca. Sprawdź szczegóły.

więcej ›

Kielnia i cegły

Jak murować

O czym należy pamiętać? czyli jak przygotować się do murowania z klinkieru i na co zwrócić uwagę w trakcie budowy.

więcej ›

Elewacja, cegła Fraza

Galeria

Elegancja i oryginalność - to cechy które możemy nadać swojemu domowi dzięki cegłom elewacyjnym Terca. Ich różnorodność daje nieograniczone możliwości projektantom, wykonawcom zapewnia tworzywo najwyższej jakości a użytkownikom - komfort i uczucie satysfakcji za umiarkowaną cenę.

więcej ›

Powrót do początku strony