Ściany i stropy
  • WIE
 

Porotherm. Pustaki, stropy i nadproża. Kompletny system do budowy ciepłego domu.

Ściany i stropy

W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne systemy do budowy ciepłego i bezpiecznego domu. Cegły Porotherm zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną i skuteczną ochronę przed hałasem. Oferowane przez nas pustaki, stropy oraz nadproża charakteryzują się również wysoką trwałością, wytrzymałością, są też odporne na ogień i wysokie temperatury. Przekonaj się, jak niezwykle uniwersalnym materiałem jest cegła Porotherm!

Pustaki Porotherm

Katalog produktów

Naturalne i zdrowe produkty Porotherm to nie tylko cegły. To pełny system umożliwiający budowę funkcjonalnego, trwałego i taniego domu.

więcej ›

Ściana jednowarstwowa

Ściany z pustaków Porotherm

Pustak ceramiczny Porotherm to doskonały materiał dla wszystkich rodzajów ścian: zewnętrznych, jednowarstwowych nie wymagających docieplenia, dwu- i trójwarstwowych oraz ścian wewnętrznych, nośnych i działowych. Szeroki asortyment umożliwia wybór optymalnego rozwiązania pod kątem indywidualnych potrzeb oraz parametrów termicznych i akustycznych. Zastosowanie pustaków ceramicznych to również gwarancja szybkich postępów budowy!

więcej ›

Systemy Porotherm

Systemy Porotherm

W jakiej technologii budować dom? Metodą tradycyjną, a może wybrać któryś z nowoczesnych systemów. Poznaj systemy budowania Porotherm.

więcej ›

Materiały do projektowania

Materiały do projektowania

Zachęcamy do korzystania z aplikacji wspomagających projektowanie w systemach Porotherm.

więcej ›

Systemy Porotherm

Jak budować

W tej sekcji znajdziesz praktyczne rady i wskazówki dotyczące budowania w systemie Porotherm, filmy instruktażowe oraz instrukcje murowania.

więcej ›

Narzędzia do cienkiej spoiny

Wypożyczalnie narzędzi do systemów cienkiej spoiny

Zapraszamy do jednego z poniższych punktów wypożyczających sprzęt do układania pierwszej warstwy w systemie Porotherm Dryfix oraz Porotherm Profi.

więcej ›

Kadr z filmu Ekipa DRYFIX

Firmy wykonawcze

Szybkie i łatwe murowanie

więcej ›

Porotherm drążenia

Parametry techniczne ścian i stropów

Szczegółowe dane i parametry techniczne ścian, stropów i nadproży Porotherm.

więcej ›

Zdjęcia realizacji budowy w systemie Porotherm

Galeria

Innowacyjny system murowania na suchą zaprawę Porotherm Dryfix umożliwia czyste i szybkie murowanie, bez konieczności rozrabiania zaprawy, co znacznie zmniejsza ilość prac porządkowych na placu budowy.

więcej ›

Powrót do początku strony